צרו קשר
ּ

סידור כוונת הלב לבת ישראל

אנשים רבים אשר מחפשים אחר סידור כוונת הלב לבת ישראל יוכלו לגלות במהרה כי חברת Sweetheart תוכל לספק את הסידור הייחודי בו אתם מעוניינים, בעוד שזה יקושט ברקמה ייחודית בהתאמה מדויקת לכל עיצוב שרק תרצו. החברה הוקמה ומנוהלת כיום על ידי גלית שטרנברג אשר עולם העיצוב היה חלק מעולמה במשך שנים ארוכות, וכיום מתמקד ביצירות מיוחדות בתחום הרקמה על גבי כל פריט שרק תרצו, זאת החל מטליתות, סידורים, יומנים ואף ערכות חלאקה בעיצוב והתאמה אינדיבידואלית לכל טעם אישי.

סידור כוונת הלב לבת ישראל העונד עיטור מיוחד ורקום

סידור כוונת הלב לבת ישראל ידוע בתור אחד הסידורים המרשימים ביותר אשר מצליח לשלב בצורה הטובה ביותר את הפירוש הקצר והנהיר לתפילות מבלי להפריע למהלכן. סידור זה יהווה את המתנה המושלמת בעבור כל מי שרוצה לעשות את צעדיה הראשונים אל עבר תפילה משמעותית יותר שנוגעת בלב ומעוררת את הנפש.

כך שבשעה שאתם מבקשים להעניק במתנה את הסידור הייחודי הזה למישהי יקרה בחייכם, דעו כי ניתן יהיה לעטר את הסידור בצורה ייחודית בעזרת רקמה מקצועית אשר תואמת את העיצוב האישי בו אתם בוחרים. בעזרתה של מעצבת מיומנת ניתן יהיה להגשים כל חלום ולהבטיח את יצירתו של העיצוב שעונה על כל בקשה והעדפה עיצובית, זאת לרבות איורים, שמות, משפטים מעוררי השראה וכל תוספת ייחודית המבוקשת על ידכם.

סידור כוונת הלב לבת ישראל – בוחרים בסידור המושלם בעבור כל אדם

בחירה בסידור כוונת הלב לבת ישראל תהיה ככל הנראה האופציה המעניינת והמתאימה ביותר בעבור כל אדם. בחירה בשירותיה של חברת Sweetheart תאפשר לכם להוסיף לסידור ייחודי ומרתק זה את הרקמה המיוחדת בעיצוב מרשים שתואם בצורה מדויקת את הציפיות וההעדפות שלכם. לקבלת פרטים נוספים בנושא לצד מענה מדויק ותכליתי לכל שאלה, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם החברה כבר היום ולזכות בשירות האישי וביחס החם ששם אתכם במרכז. בין הפריטים השונים עליהם ניתן יהיה לרקום ברכה או הקדשה אישית ניתן יהיה למנות גם את ערכת החלאקה, סידורים למבוגרים וילדים גם יחד, ברכות לכלות, יומן חתונה ואפילו כיסויים לחלות.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ