צרו קשר
ּ

טלית לילד בן 3

 

טלית לילד בן 3 מוענקת לרוב במהלכו של טקס החלאקה שהינו טקס התספורת היהודי אשר נערך לילדים כשהם מגיעים לגיל זה. את הטלית המיוחדת אשר תעוצב בצורה מושלמת להעדפות שלכם, ניתן יהיה לרכוש מידיה של חנות הבוטיק למתנות Sweetheart אשר הוקמה ומנוהלת על ידי המעצבת גלית שטרנברג. חברתנו מתאימה בעבורכם את עיצובי הרקמה המיוחדים והמרשימים ביותר בעבור כל סוג של טלית, סידור, או אפילו ערכת חלאקה, ותשמח לעמוד לרשותכם ולספק את התוצאה האיכותית ביותר בעבור כל בקשה שלכם.

טלית לילד בן 3 בעיצוב אישי ובמראה ייחודי

מזל טוב! הנה ובנכם כמעט בן 3, ואתם סוף סוף יכולים להעניק לו את הטלית הראשונה והמיוחדת שלו אשר תקשר אותו למסורת היהודית ותגרום לו להרגיש כמו גבר צעיר בדיוק כמו אביו, נקודה לגאווה וחיבור משפחתי מרגש ללא ספק.

על מנת לציין את הרגע החגיגי והמרגש הזה בצורה המושלמת, תוכלו כעת להעניק לילדכם האהוב את הטלית הייחודית אשר תזכה לעיצוב בלתי נשכח שיתאים בצורה מושלמת לכל איור או הקדשה אותם אתם מעוניינים להוסיף. על הטלית ניתן יהיה ליצור עיצובים מיוחדים ברקמה מקצועית, זאת בין אם מדובר באיור, משפט מפרשת השבוע, משפט מעורר השראה או אפילו שמו של הילד וכתר מרשים ומלכותי במיוחד.

משימת הרקמה תושלם באופן המקצועי ביותר, זאת תוך ביסוס ידע נרחב בתחום ושימוש בכישורים ומיומנויות מקצועיות שנרכשו לאורך זמן והוכיחו את עצמם לא פעם בתור הדרך היעילה ביותר להשגת התוצאות האיכותיות, היפות והמרשימות ביותר.

 

טלית לילד בן 3

טלית לילד בן 3 – טלית כשרה ומעוצבת לכל אירוע

אחת המתנות המיוחדות, שמישות ומרשימות ביותר בעבור כל אדם תהיה טלית מעוצב, כשרה ומרשימה במיוחד. הזמינו את הטלית בה אתם מעוניינים וצרפו לה עיצוב רקמה מיוחד בעיצוב אינדיבידואלי ומרשים במיוחד. לביצוע הזמנות, העלאת רעיונות בנוגע לעיצוב המיוחד שניתן יהיה לרקום על הטלית וקבלת מענה מדויקת ותכליתי בעבור כל שאלה שעשויה להתעורר בנושא, צרו קשר עם חברת Sweetheart באתר כבר היום. בחברה ניתן יהיה ליהנות גם מפריטים רקומים נוספים, זאת לרבות ערכת חלאקה, סידורים לילדים ומבוגרים, הערכה רקומה לכלה ועוד מגוון רחב של פריטים שיעוטרו ברקמה בהקדשה אישית.

 

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ